Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
“SEVGİ VE PARA ARASINDA ANA BABA OLMAK” RAFLARDA YERİNİ ALDI!“ Sevgi ve Para Arasında Ana Baba Olmak” kitapta ebeveynlerin çocuk yetiştirmede..
51 Okunma
Akif Manaf, dikkat çeken kitabıyla yine gündemde!Bir insanı insan yapan şey bilinçtir. Bilinç aracılığıyla insan kendini bilir, t..
1161 Okunma
Olmadık İşler Araştırma Merkezi, çocukların keyifle okuyacağı, akıcı ve eğlencel..
1052 Okunma
DÜNYA EDEBİYATINA ODAKLANAN HARFA YAYIN HAYATINA BAŞLADIHarfa, dünya edebiyatının yaratıcı örneklerini Türkçeye kazandırma arzusuyla 202..
1052 Okunma
Kapiland küllerinden doğuyor!İnsan eliyle mahvedilen bir dünyada, küllerinden doğup filizlenmeye çalışan yeni..
1002 Okunma
Sabancı Vakfı'ndan çocuklara hayvan ve doğa sevgisi kazandıracak kitapPapuduk kitap seti ile çocuklar, hayvanları ve doğayı daha çok sevecek ve koruya..
995 Okunma
TEMMUZ’UN KASIM 2020 SAYISI ÇIKTIAylık edebiyat, sanat ve fikriyat dergisi Temmuz’un 48. sayısı çıktı.
973 Okunma
Zamanı doğru kullanıyor muyuz? Cevabı bu kitapta!Bu kitap, iş yönetiminde ve sosyal yaşantıda planlı çalışmanın önemini hatırlata..
969 Okunma
 Etrafta kendi kopyanızı görseniz ne hissedersiniz?udem'in, disleksik ve okumaya isteksiz çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN..
766 Okunma
Petrograd’dan Şanghay’a Türkçe’de ilk kez yayımlanıyorVakıfBank Kültür Yayınları dünyaca ünlü Fransız düşünür Alain Badiou’nun “Petrog..
706 Okunma
HAYVANLARIN NASIL GÖRDÜKLERİNE DAİR BİR ÖYKÜCybèle Young’ın yazıp resimlediği “Kraliçenin Gölgesi” Koç Üniversitesi Çocuk’ta..
537 Okunma
SHERLOCK HOLMES’UN MACERALARI GELİYOR!Sherlock Holmes’un maceralarını içeren 5 kitaplık seri, The Çocuk Yayınları mark..
535 Okunma
Doğu mistisizmine masallarla yolculukServin Sarıyer'in çevirisiyle Doğu Masalları Karakarga Yayınları'ndan çıktı..
507 Okunma
“Dünya Basınında Atatürk 1912-1938” Eseri  Koleksiyonerle Buluştu“Dünya Basınında Atatürk 1912-1938” koleksiyon kitabı uzun ve titiz bir çalışman..
4695 Okunma
AVRUPA ŞARK’I BİLMEZ Zeynep Çelik, Koç Üniversitesi Yayınları’ndan (KÜY) çıkan “Avrupa Şark’ı Bilmez”..
4694 Okunma
TÜRKÇEYE KAZANDIRILAN YENİ ESER!Sesliliğin, demokratik hakların ve bireysel düşüncenin önemine dikkat çeken kita..
4300 Okunma
Çocuklar diş sağlığının önemini Dodi Dişdostu ile öğreniyorDoğadaki canlılar diş fırçası kullanmıyor madem, Dodi için fırçalayacak başka bi..
4040 Okunma
“Aydınlanma Nedir ve Nasıl Gerçekleşir?” raflarda!Akif Manaf'ın 73. kitabı kişilerin moral, motivasyon ve farkındalığına büyük kat..
3979 Okunma
ESRA ÖZKALKAN'DAN YENİ KİTAB: Esra Özkalkan’ın Doğan Kitap’tan yeni çıkan romanı “Sera’dan Süreyya’ya” raflard..
3171 Okunma
SCIENCEUP YAYIMLANDI- KIRILMA NOKTASI!Scıenceup merak edenler için önemli bir bilim dergisi.
3047 Okunma
“EDİ UÇABİLECEK Mİ?” MACERAYA DAVET EDİYOR!Yayın hayatının yeni üyesi “Leylek Çocuk Kitapları” yeni maceraları minik okurla..
2868 Okunma
Büyümek dedikleri bu ol(ma)sa gerek!Hayatın içinden gerçekçi örnekler eşliğinde "doğru şeyi" yapmanın önemini vurgul..
2866 Okunma
ZORLAYICI SÜREÇLERDE ÇOCUKLARA   “NEYİ NASIL SÖYLEMELİ?”Çocuk gelişimi uzmanı ve çok satan “çocuk eğitimi” kitaplarının yazarı Betsy Bro..
2859 Okunma
“HANGİSİ DOĞRU TOP?” MİNİK OKURLARA OKUMAYI TEŞVİK EDİYORÇocukları nitelikli eserlerle buluşturmaya devam eden “Leylek Çocuk Kitapları”, ..
2688 Okunma
Altın çağ yaşatan imparator “Ekber Şah” raflarda yerini aldı!Babür İmparatorluğu’na altın çağ yaşatan hükümdar, tahta çıkışından iktidar müca..
2627 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI