Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Ahmet Zeki Yeşil, ‘Korona Müfettişi’ni AnlattıMizah yazarı Ahmet Zeki Yeşil, yeni çıkan kitabını anlattı.
1364 Okunma
Gerçekçi Bir İyimserlikle Bilim Üzerine Söyleşiler Kitabı!
1245 Okunma
BU KİTAPTAKİ OYUNLAR ÇOCUKLARA İYİ GELECEK!Özellikle okulların kapanmasını takip eden süreç biz yetişkinlerden çok çocuklar..
1057 Okunma
ÇOCUKLARIN İŞTAHINI AÇACAK BİR KİTAP: Bir beslenme uzmanı da olan Alison Falkonakis’in kaleme aldığı “Haydi Ali, Yemek..
1052 Okunma
Sahi, editör ne iş yapar? Yanıtı ansiklopediler doldurabilecek en kısa soru: Editör ne iş yapar?
741 Okunma
“KİM DEMİŞ YAPAMAZSIN DİYE? YAPABİLİRSİN!” RAFLARDA!Okuyucuya ilham olan Amazon’un en çok satanlar listesinde yer alan “ Kim Demiş Y..
711 Okunma
ÇOCUKLARINIZ BU KİTABI MUTLAKA OKUMALI...Bu kitap büyük önder'le ilgili kaleme alınan proje kitaplara yeni bir yaklaşım g..
681 Okunma
Ödüllü Yazar Merih Günay'ın yeni romanı Merih Günay'ın yeni romanı raflarda yerini aldı.
591 Okunma
“Asabi Kız / Sabiha” raflarda yerini aldıGörmezden gelinen ya da bir önemsizlik, değersizlik atfedilerek köşeye itilen me..
546 Okunma
ESRA ÖZKALKAN'DAN YENİ KİTAB: Esra Özkalkan’ın Doğan Kitap’tan yeni çıkan romanı “Sera’dan Süreyya’ya” raflard..
4340 Okunma
SCIENCEUP YAYIMLANDI- KIRILMA NOKTASI!Scıenceup merak edenler için önemli bir bilim dergisi.
3828 Okunma
“EDİ UÇABİLECEK Mİ?” MACERAYA DAVET EDİYOR!Yayın hayatının yeni üyesi “Leylek Çocuk Kitapları” yeni maceraları minik okurla..
3659 Okunma
''Çöplük''ün yazarı ilk kez yetişkinler için yazdı: TRENDEKİ ADAMOtuz iki dile çevrilen Çöplük'ün yazarı Andrew Mulligan'ın yetişkinlere yönelik ..
3531 Okunma
Büyümek dedikleri bu ol(ma)sa gerek!Hayatın içinden gerçekçi örnekler eşliğinde "doğru şeyi" yapmanın önemini vurgul..
3307 Okunma
ZORLAYICI SÜREÇLERDE ÇOCUKLARA   “NEYİ NASIL SÖYLEMELİ?”Çocuk gelişimi uzmanı ve çok satan “çocuk eğitimi” kitaplarının yazarı Betsy Bro..
3141 Okunma
Yeni Kitap: “Pervin Teyze Nasıl Basket Oynar?”Elma Yayınevi, felsefe kökenli yazar Serhan Kansu'nun gençler ve çocuklar için f..
3114 Okunma
DÜNYA YAZARINDAN YİNE ÖNEMLİ BİR KİTAP: DEPRESYON PSİKOLOJİSİKitapları 73 dile çevrilen, 74 eşsiz eserin dünyaca ünlü yazarı Akif Manaf’ın, y..
2832 Okunma
“HANGİSİ DOĞRU TOP?” MİNİK OKURLARA OKUMAYI TEŞVİK EDİYORÇocukları nitelikli eserlerle buluşturmaya devam eden “Leylek Çocuk Kitapları”, ..
2695 Okunma
Altın çağ yaşatan imparator “Ekber Şah” raflarda yerini aldı!Babür İmparatorluğu’na altın çağ yaşatan hükümdar, tahta çıkışından iktidar müca..
2634 Okunma
Alis Harikalar Diyarında'ya ''SEN de OKU'' dokunuşu...Alis Harikalar Diyarında'yı, bu kez Alis'in gözünden okumaya ne dersiniz?
2604 Okunma
 “ARAKNE'NİN ALTIN ELDİVENİ” İLE ÇOCUKLAR FELSEFE ÖĞRENİYORYunan mitolojisine ilgi duyan yazar Stella Tarakson, “Cesur Cem ve Beceriksiz Ka..
2545 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI