Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Akıl Fikir Kitabım, çocukları düşünmeye, araştırmaya teşvik ediyor.Bilimden sanata, edebiyattan sinemaya onlarca farklı konu içeren Akıl Fikir Kita..
407 Okunma
Yeraltı Kütüphanesi: 90’lar Türkiyesi’nin Altkültür Arşivi AçılıyorTürkiye’de doksanlar, başka değişimlerin yanı sıra Rock müziği ve kültürünün yay..
362 Okunma
ZEKÂNIN BİLİMİ VE İDEOLOJİSİ BU KİTAPTA ANLATILDIKoç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan “Zekânın Bilimi ve İdeolo..
354 Okunma
Eski Doğu öğretileri Selmin Erk’in Şimdiki Zamanın İçinde adlı kitabında kökenleri çok eski Doğu öğre..
332 Okunma
Minik okurlara özel bir kitap!Mutluluk satın alınabilir mi gerçekten?
208 Okunma
“Her şey, tasarım.” kitabı okuyucusuyla buluştu.“Daha iyisini yapmak için çabalıyorsan sen bir tasarımcısın.” önermesiyle başlay..
198 Okunma
Afanasyev Türkçe’de ilk kez VBKY’deVakıfBank Kültür Yayınları “Rus Halk Masalları 1” kitabını Türkçe’de ilk kez yay..
83 Okunma
Şair, Yazar ve Akademisyenlerin Yayınevi'nden Haziran Ayı Atağı!Şair, Yazar ve Akademisyenlerin kitap dosyalarını yayınlamaları için her türlü d..
2441 Okunma
Osmanlılar III / Herkesin efendisi olan zamanın rüzgârı çok sert esiyordu.
2065 Okunma
Koloni KitaptanTarihi Şahsiyetler...Koloni Kitap'ın TARİHİ YAYINLARI...
2037 Okunma
Jack London’un ölümsüz eseri “Martin Eden” çıktı!Birçok Avrupalı gibi umutlarının peşine düşüp Amerika'ya giden Büyük Biritanyalı..
1759 Okunma
“Utanç: Sosyo-Kültürel Bir Fenomen” VBKY’de yayınlandıVakıfBank Kültür Yayınları’nın okurla buluşturduğu “Utanç: Sosyo-Kültürel Bir Fe..
1733 Okunma
Özbek Yazar Abdullah Kadiri'nin 'Mihraptaki Akrep' adlı eseri çıktıModern Özbek edebiyatının kurucusu olarak kabul edilen yazar Abdullah Kadirî’nin..
1401 Okunma
ÇOCUKLARA TATİL HEDİYESİ KİTAPLAR...Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı, ülkemizde bu..
1365 Okunma
TUHAF VE TEKİNSİZ raflarda yerini aldı.Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan “Tuhaf ve Tekinsiz” isiml..
1333 Okunma
‘Bir Sihirbazın İtirafları’ Sadece Storytel’deYazar, senarist, aktör ve Merlin Ödülü sahibi sahne sihirbazı Kubilay QB Tunçer’..
1090 Okunma
“Arkadaşımla Bir Gün” etkinlik kitabı tüm kitapçılarda!Tohum Otizm Vakfı iş birliği ile Eğitimci Yazar Gökhan Dumanlı “Arkadaşımla Bir ..
1052 Okunma
Yazarlarımızdan edebiyata ve sanata dair önemli bir kitap...Yazarlarımızın EDEBİYAT VE SANATTAN YANSIMALAR isimli kitabı yakında çıkıyor...
978 Okunma
Yeni kitap:  ‘Cesur Ol Kendin Ol’Arden Yayıncılık’tan yeni çıkan kitap, çok az metinle, basit, kısa cümlelerle, h..
928 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI