Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bilimin hareketli dünyasında bir zaman yolculuğuUzayın fethine giden yolculuğu gözler önüne seren eser, bilimin hareketli dünyas..
93 Okunma
EDEBİYATTA, SANATTA, BİLİMDE KAOS İMGELEMİKoç Üniversitesi Yayınları (KUY) tarafından yayımlanan “Edebiyatta, Sanatta, Bil..
78 Okunma
Enkazdan Çıkan Adam Ufuk Koçak İlk Kitabını Sualtında İmzaladı Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 17 Temmuz’da, Dünya Serbest Dalış̧ R..
76 Okunma
Dev sahneler, fabrikalar ve müziğimizin kökleri okurla buluşuyorVakıfBank Kültür Yayınları’nın sanat ve kesişimler kategorilerindeki eserlerde f..
65 Okunma
Hasan Gediz’in İkinci Kitabı Gölgenin Gölgesi ÇıktıHasan Gediz Gölgenin Gölgesi’nde, içinde kaybolduğumuz gündelik çıkmazlara göz k..
57 Okunma
ÇOCUKLARIN VERİMLİ BİR YAZ TATİLİ  GEÇİRMESİ İÇİN 4 ETKİNLİK KİTABI ÖNERİSİÇocuklar, yaz tatilinde zamanlarının büyük bir çoğunluğunu telefon, tablet ve bi..
127 Okunma
 İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları’ndan yeni kitap: Türkiye’de Kadın ve Müzikİstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınlarıkültür-sanat alanında yeni birkitabı okuyuc..
118 Okunma
ABM YAYINEVİ’NDEN YENİ BİR ETKİNLİK  KİTABI: ÇİZ VE TAMAMLABirbirinden şaşırtıcı oyun ve fikirler abm Yayınevi’nin yeni etkinlik kitabı Çiz..
103 Okunma
“Mutluyken Zaman Hızlı Akar” raflardaki yerini aldı.Pınar Maro, “Mutluyken Zaman Hızlı Akar” adlı anı romanını, acının tam ortasında..
95 Okunma
Bilimin hareketli dünyasında bir zaman yolculuğuUzayın fethine giden yolculuğu gözler önüne seren eser, bilimin hareketli dünyas..
93 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KİTAP HABERLERİ

YUKARI